Skip to content →

Kvalitní oblečení je základ

Když chce člověk na někoho udělat dojem, tak se musí v první řadě dobře obléci. Druzí totiž přirozeně vnímají, co máme na sobě, a posuzují, zda je naše oblečení vhodně zvolené k dané příležitosti. Ovšem to ještě zdaleka není vše. Pokud chceme v druhých zanechat dobrý dojem, tak se také musíme dobře cítit. A odhlédneme-li od našeho aktuálního zdravotního stavu, tak na to, jak se cítíme, má opět vliv naše oblečení. Takže jak je vidět, okolo oděvů se toho v našem životě točí opravdu mnoho. A to by si měl uvědomit nejen každý z nás jednotlivě, když se snažíme ráno vhodně obléknout pro nadcházející den, ale měli by to vnímat také lidé, kteří pod sebou mají nějaké firemní zaměstnance a pracovníky, kteří pro ně dělají.

oblečneí

Všichni tito lidé se mohou v průběhu své pracovní doby setkávat se zákazníky. Takže na ně svým způsobem také působí. A na základě vašich zaměstnanců si zákazníci přirozeně udělají obrázek o vaší firmě, budou posuzovat, jak se v jejich přítomnosti cítí a budou se rozhodovat, zda vaši firmu anebo obchod ještě někdy navštíví.

Ano, je pravda, že kvalitní znalosti či dovednosti a slušné chování vašich zaměstnanců k zákazníkům jsou základ. Ovšem neméně důležité je i to, jak vaši zaměstnanci chodí oblečeni a jaký dělají na zákazníky první dojem. Možná už to víte – ale první dojem, který je rozhodující, si o tom druhém uděláme během několika prvních sekund při prvním shledání, tedy mnohdy ještě dřív, než ten druhý stihne otevřít pusu.

triko

Pokud vám tedy záleží na tom, jak budou vaši firmu zákazníci vnímat, což by rozhodně mělo, nepodceňujte odívání svých zaměstnanců. Pokud budou všichni oblečeni jednotně, v kvalitním pracovním oblečení s firemním logem, tak to na vaše zákazníky udělá ten nejlepší dojem. A vás to ani nebude mnoho stát. Stačí navštívit ten pravý velkosklad s oblečením a vybrat si tam textil, který se vám bude zamlouvat, a který můžete nechat na přání opatřit výšivkou či potiskem.

Published in Zboží